22.01.2022, Cumartesi
 
 
ENGLISH    
 
ANASAYFA
HAKKIMIZDA
ÜRÜNLERİMİZ
PAYDAŞLIĞIMIZ
ÖDÜLLERİMİZ
REFERANSLARIMIZ
İNSAN KAYNAKLARI
BİZE ULAŞIN


Kullanıcı Adı :
Şifre :
 
FLAŞ HABERLER

BASIN DUYURUSU : Merlin & Link Bilgisayar " BÜYÜMEK İÇİN TEKNOLOJİYE EVET" seminerleri düzenledi.

BASIN BÜLTENİ 
19 Nisan 2006
 
 
'Büyümek İçin Teknolojiye Evet'
 
Link Bilgisayar ve Merlin Bilgisayar, gıda toptancılarına yönelik
'Büyümek İçin Teknolojiye Evet' konulu seminerler dizisi düzenliyor

Bilişim sektörünün iki büyük kuruluşu Link Bilgisayar ve Merlin Bilgisayar, gıda toptancılarına, bilgisayar teknolojisini tanıtmaya yönelik seminerler dizisi düzenliyor. ‘Büyümek İçin Teknolojiye Evet’ konulu seminerlerde, Link Bilgisayar ve Merlin Bilgisayar, bilişim sektöründe kazandıkları deneyimleri bir araya getirerek, teknolojideki gelişmeleri, birlikte yarattıkları sinerjilerini ve vizyonlarını katılımcılarla paylaşacaklar.
 
Türkiye’nin belli başlı sanayi illerinde düzenlenecek seminerlerde, bilgisayar teknolojisinin iş hayatındaki önemi ve getirdiği kolaylıklar Gıda Toptancıları'na anlatılacak. Seminerlerde ayrıca, teknolojik yatırım yapmak isteyen şirketlere etkin bir yatırım için gerekli kriterler de aktarılacak. Teknolojik bir yatırımda, yatırımın geri dönüşüne dayalı ölçüm yapılması ve bu ölçümler temel alınarak bir sonraki adıma geçiş de seminerlerin önemli konularından biri olacak.
 
İşletmelerin teknolojiye yatırım yaparken dikkat etmeleri gereken unsurların da sunulacağı seminerler dizisinde; Link Bilgisayar Güneş Sistemi Kurumsal Kaynak Planlaması uygulamasını, Merlin Bilgisayar ise SuperMiracle Satış ve Dağıtım Yönetimi çözümünü tanıtacaklar.
 
İlki 19 Nisan 2006 Denizli’de düzenlenen seminerler, Antalya (21 Nisan 2006) ve Gaziantep (11 Mayıs 2006) illerinde devam edecek. Oracle, Kagider ve Step Tekstil bu seminerler dizisinde sponsor olarak yer alacak.

Link Bilgisayar

Link Bilgisayar Sistemleri Yazılımı ve Donanımı Sanayi ve Ticaret A.Ş, 1984 yılında Türk sermayeli olarak kurulmuştur. Link Bilgisayar, satış ve satış sonrası destek hizmet veren Türkiye genelinde 500’ü aşan Bayi Dağıtım Kanalı Üyeleri ile işletmelerin Üretim, Stok, Satış, Satın Alma, Finans ve Muhasebe Yönetimi gibi iş süreçlerine entegre çözümler sağlayan yazılımlar geliştirir.  2000 yılında %26.34'lük bir pay ile halka arz'ı gerçekleştirilen Link Bilgisayar, 2004 yılında da ABS Quality – 38471 sertifika numarası ile ISO 9001 : 2000 belgesi almaya hak kazandı.

Merlin Bilgisayar

Kurumlara teknoloji danışmanlığı yapmak üzere 1990 yılında şahıs şirketi olarak başlayan çalışmalar, 1994 yılında kurumsal uygulama yazılımları geliştirmek amacıyla Merlin Bilgisayar Hizmetleri Sanayi ve Ticaret A. Ş. adıyla yeniden yapılandırılmıştır. Merlin; şirketlerin karlılıklarını artırmak amacıyla, depolama, dağıtım ve satış süreclerinin yeniden yapılandırılmasını sağlayacak çözümler sunar. Merlin'in çözümleri teknolojideki ve pazardaki gelişmelere paralel olarak, sektörel uzmanlık kazanmış danışmanları, yazılım ekibi ve kullanıcılarının katkısıyla sürekli gelişmektedir. Bugüne kadar pek çok ulusal ve uluslararası ödül alan Merlin’in hizmet kalitesi, 2004 yılında ISO 9001:2000 belgesini sıfır hatayla almasıyla bir kez daha onaylanmıştır.
 
 
  
Neden Yazılım Devi Olamadık ? (Melek BAR ELMAS)
Genel Müdürümüz Melek BAR ELMAS TRT Televizyonuna "Üretimden Kalkınmaya" programına konuk konuşmacı olarak katıldı...
Melek BAR ELMAS "RADYO PINK"te...(22 ve 24 Nisan 2007 tarihlerinde)
İnternet ortamında "Destek Hizmetlerimiz" başladı. 02.10.2006
"Türkiye Bilgisayar Yazılım Meclisi" oluşturuldu.
KAGİDER'in ikinci üye Workshop'u 28 Mart 2007 tarihinde Genel Müdürümüz Melek BAR ELMAS'ın da katılımıyla gerçekleşti.
Alem Dergisi (21.03.2007) KAGİDER'de Görev Değişimi
Pazarola Dergisi : "Ödül, Gurur, Bilgisayar, Poğaça" Şubat 2007
Ücretsiz "Temel MS Excel" seminerimizi gerçekleştirdik. 31 Ocak 2007
Ücretsiz "Temel MS Windows" seminerimizi gerçekleştirdik. 10 Ocak 2007
İşte "Akıl İşleri" GLOBAL Aralık 2006
© Copyright MERLİN BİLGİSAYAR 2005