30.05.2024, Perşembe
 
 
ENGLISH    
 
ANASAYFA
HAKKIMIZDA
ÜRÜNLERİMİZ
PAYDAŞLIĞIMIZ
ÖDÜLLERİMİZ
REFERANSLARIMIZ
İNSAN KAYNAKLARI
BİZE ULAŞIN


Kullanıcı Adı :
Şifre :
 
Untitled Document
ÜRÜNLERİMİZ - DONANIM


MOBİL SAHA SATIŞ SETLERİMİZ YENİLENDİ

SAHADAKİ SAĞ KOLUNUZ : MSS 2007


Saha Otomasyonları yazılımında öncü olan kuruluşumuz, sizler için satış setleri tasarımı konusunda yaptığı kesintisiz çalışmaları sonucunda Merlin Satış Setlerini  yeniledi.


Şirketimiz 2007 model MSS’lerin seri üretimine başlamıştır. Yeni saha satış setlerimiz, bugüne kadar kullanılan akülü çanta setlerine göre daha hafif ve küçük ebatı ile daha estetik.

MSS 2007 yeni teknolojilere ayak uydurduğu gibi klasik eski yöntemle çalışanlara da hizmet verecek niteliklerde geliştirilmiş 3 ayrı model şeklinde üretilmektedir:


1. MSS 2007-CR        : Cradle üzerinden data aktarımı yapan model. 
2. MSS 2007-BT        : Sadece Bluetooth ile data aktarımı yapan model. 
3. MSS 2007-CR/BT : Yukarıdaki iki özelliği de aynı set içerisinde sunan model.

Resimde görmüş olduğunuz çanta:
 • Yazıcı ile sadece cradle üzerinden RS232 seri bağlantısıyla aktarım yapabildiği gibi sadece Bluetooth ile de aktarım yapabilmektedir.
 • Çanta dışarıdan gelecek çarpmalara ve darbelere karşı alimünyum ile kaplanmıştır. İçerisinde ki yazıcı ve el bilgisayarı çarpmalara karşı hiçbir şekilde hasar görmeyecektir.
 • Çanta Türkiye Yetkili Satıcısı olduğumuz DATALOGIC el bilgisayarları ile uyumludur. DATALOGIC ürünleri için geliştirilmiş olmakla birlikte her marka el bilgisayarı ile de uyumlu çalışmaktadır.

Türkiye Yetkili Satıcısı olduğumuz DATALOGIC Firmasının MSS 2007 Çanta Seti ile uyumlu El bilgisayarı modelleri hakkında özet bilgileri aşağıda bulabilirsiniz. DATALOGIC hakkında daha detaylı bilgiyi www.datalogic.com ‘dan edinebilirsiniz.          

Öncelikle neden DATALOGIC ?

DATALOGIC İtalya merkezli, sadece bu sektöre hizmet veren konusunda ihtisaslaşmış üretici bir firmadır. Uzun yıllardır El Bilgasayarları, Barkod Okuyucular konusunda uzmanlaşmış Türkiye pazarı için ulaşılması kolay bir coğrafi bölgede yer almaktadır. Transport ve gümrükleme mevzuatlarında sorun yaşamayan tek üründür (CE Sertifikası vb).

D
aima ürünlerinin arkasında durmakta olup Ar-Ge çalışmaları için ciddi bütçeler ayırmaktadır. Gelişmiş hizmet ağı ile servis ve yedek parça temininde müşterilerini haftalarca bekletmeyecek bir altyapıya sahiptir.           
 
DATALOGIC Blackjet 2006 modeli rakipleri ile önde yarışacak üstün teknolojik özelliklere sahip palm tipi, kullanışı ve elde tutuşu son derece kolay olmakla beraber IP64 standartlarına sahip bir El Bilsayarıdır. Standart donanımları arasında yüksek kaliteli barkod okuyucu, Bluetooth bağlantısı, 128 Mb Flash ve RAM bellek kapasitesi, Intel X-Scale PXA270 520 Mhz hızında işlemcisi ile WIN CE 5.0 işletim sistemi ile donatılmıştır.
Yüksek performanslara Wi-Fi, GSM/GPRS, GPS, RFID gibi bir çok özellikte isteğe uygun olarak eklenebilmektedir. Özellikle kargo şirketlerinin kullanması öngörülen Imager özelliği de Blackjet  modellerinde yer alan seçeneklerdendir. 

Uzun süreli Ar-Ge çalışmaları sonucu DATALOGIC Kyman.net ve Jet modellerinin teknik ve fiziksel özelliklerini yeni modeli Skorpio’ da birleştirerek bu ürün segmentinde de yapılabileceğin en iyisini DATALOGIC kullanıcılarının beğenisine sunmuştur.
 
DATALOGIC Skorpio hem dizayn olarak hem de teknik özellikleri olarak diğer bir çok El Bilgisayarında henüz mevcut olmayan özellikleri bir araya toplamış, IP64 Endüstriyel koruma standartlarına sahip bir el bilgisayarıdır.
 
DATALOGIC Skorpio nun öne çıkan teknik özelliklerinden bazıları:
 • Kompakt, hafif ve dayanıklı, 360 gr
 • 1,5 metreden düşmeye, suya ve toza dayanıklılık için IP64 koruma standardı
 • DATALOGIC Patentli “Yeşil Nokta” yer belirlemeli  barkod scan etme özelliği
 • Bluetooth ve Wi-Fi kablosuz haberleşme özellikleri
 • Windows CE 5.0 Core/Professional İşletim sistemi
 • Intel XScale 270 @ 520Mhz işletim hızı
 • 64/128  RAM Hafıza
 • 64/128  Flash Hafıza
 • MSD & Compact Flash Genişleme yuvası
 • 3,7V 2100 mAh (7,8 Watt-hours) Li-Ion pil

Tüm bu yüksek özelliklere sahip DATALOGIC Skorpio'nun geniş kullanım alanına sahip olabilmesi için eklenen özelliklerden birisi de hızlı ve kesintisiz data aktarımına, diğer radyo frekanslı cihazlarla merkezi bağlantı imkanı sağlayan “Wavelink Avalanche” yazılımı ile uyumlu olabilmesidir.

Diğer  DATALOGIC el bilgisayarları gibi Skorpio’ da geniş kullanım sahasına sahiptir.
DATALOGIC Skorpio Depolarda, Sipariş toplama ve sevkiyat hazırlamalarda, Saha satış otomasyonlarında, Fiyat takip, Raf düzenlemeleri ve Perakende mağaza içi satışlar için mükemmel iş arkadaşınız olmaya hazır.

 
 
 

 

Neden Yazılım Devi Olamadık ? (Melek BAR ELMAS)
Genel Müdürümüz Melek BAR ELMAS TRT Televizyonuna "Üretimden Kalkınmaya" programına konuk konuşmacı olarak katıldı...
Melek BAR ELMAS "RADYO PINK"te...(22 ve 24 Nisan 2007 tarihlerinde)
İnternet ortamında "Destek Hizmetlerimiz" başladı. 02.10.2006
"Türkiye Bilgisayar Yazılım Meclisi" oluşturuldu.
KAGİDER'in ikinci üye Workshop'u 28 Mart 2007 tarihinde Genel Müdürümüz Melek BAR ELMAS'ın da katılımıyla gerçekleşti.
Alem Dergisi (21.03.2007) KAGİDER'de Görev Değişimi
Pazarola Dergisi : "Ödül, Gurur, Bilgisayar, Poğaça" Şubat 2007
Ücretsiz "Temel MS Excel" seminerimizi gerçekleştirdik. 31 Ocak 2007
Ücretsiz "Temel MS Windows" seminerimizi gerçekleştirdik. 10 Ocak 2007
İşte "Akıl İşleri" GLOBAL Aralık 2006
© Copyright MERLİN BİLGİSAYAR 2005